پارکت چوبی بلوط طرح موزاییکی

امروزه بسیاری از علاقمندان به استفاده از پارکت برای محیط زندگی و کار خود ، به دلیل قیمت بالای این محصولات ؛ با محدودیت هایی روبرو هستند. دسترسی به زیبائی ها و مزایای چوب خالص با قیمت متعارف شاید خواسته بسیاری از مصرف کنندگان باشد. باما دکور با شناخت از نیازهای روز بازار اقدام به توزیع گسترده یکی از پر طرفدارترین پارکتهای جهان از کمپانی بزرگ وستا Vesta  (اولین تولید کننده پارکتهای موزائیکی در جهان ) نموده است. قطعاً کیفیت بالا و پائین بودن قیمت این محصول، مصرف کنندگان بیشتری را به استفاده از پارکت های موزائیکی با چوب طبیعی و خالص ترغیب خواهد نمود.

پارکت الگو دار و موزائیکی :

شاید به درستی نتوان به تاریخ شروع استفاده از چوب به عنوان پوشش کف فضاهای داخلی محیط زندگی انسان اشاره نمود ؛ اما حدود ثبت شده پارکت های الگو دار یا موزائیکی که در منابع تاریخی آمده است به حدود سالهای 1700 - 1600 میلادی باز می گردد (مثلاً کاخ ورسای در فرانسه ).

پارکت های الگو دار به پارکتهایی گفته می شود که قطعات چوب آن با یک نظم هندسی در کنار هم قرار گرفته و بصورت بلوک های آماده نصب به بازار عرضه می شوند. شکلهایی مانند حصیری ؛جناغی و ...
یکی از زیباترین و معمول ترین نوع پارکت های دنیا پارکت موزائیکی است. قطعات کوچک چوب در یک اندازه (16×2.8×0.8 سانتیمتر ) و در قالب تایلهای بزرگتری ( 32×64 سانتیمتر ) که آماده نصب هستند.
این نوع پارکت ها به دلیل بسیار ساده ای ارزانتر از انواع دیگر هستند، چوب این نوع پارکت، از قطعات ریزتر که معمولا حاصل ساخت پارکتهای با سایز بزرگتر است یا قطعات کوچکتر چوب خام که در بازار صنعت چوب ارزانتر است تهیه می شود؛ بنابراین چوبهای به دست آمده از نظر کیفیت با چوب بقیه درخت تفاوتی ندارد؛ اما به دلیل امکان تولید گسترده تر؛ ارزانتر است. این پارکت ها که از چوب خالص درست شده، خصوصیات ویژه ای دارد که برای بسیاری از طراحان و مصرف کنندگان قابل تعمق است.

قیمت و نرخ پارکت چوبی بلوط طرح موزاییکی

با توجه به اینکه قیمت پارکت چوبی بلوط طرح موزاییکی دارای قیمت و نرخ های مختلف می باشد لذا با توجه به این امر پیشنهاد می گردد تمامی قیمت ها را بازدید نموده  و جهت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید