پارکت چوبی گردو

چوب گردو ریز بافت، صیقل پذیر و همگن و رنگ پذیری و قابلیت کنده کاری خوب، به رنگ خاکستری مایل به قهوای تیره و دارای نقوش زیبا و نسبتاً با دوام است. این چوب، نیمه سنگین و نیمه سخت و در مقابل فشار، خمش و کشش مقاوم است. از این چوب بیشتر در کارهای هنری و تزیینی کاری، معرق کاری و آلات موسیقی نیز استفاده می شود. اگر دکور خانه شما امروزی و مدرن است، بهتر است از پارکت چوبی گردو استفاده کنید چون تضاد خوبی را برای فضای داخلی خانه به همراه می آورد که بر اساس آن مبلمان منزل چشمگیرتر می شود.

وجه تمایز پارکت چوبی گردو

علاوه بر نوع چوب اعم از بلوط، راش، افرا و غیره ..... مورد استفاده در ساخت پارکت، سخت بودن چوب یک فاکتور مهم در انتخاب پارکت چوب طبیعی می باشد که چوب گردو و بلوط این فاکتور مهم را دارا می باشد. پارکت چوبی گردو یک وجه تمایز دیگر نیز نسبت به چوب های دیگر نیز دارد که در ادامه به این موضوع بیشتر میپردازیم تا انتخابی درست برای مشتریان این محصول فراهم سازیم .

 رنگ های تیره ظاهری زیرکانه و شاد به خانه شما می دهد که در عین زیبایی، خلاقانه و مجلل است. برای خانه هایی که به سبک سنتی ساخته می شوند، بهتر است از رنگ های روشن تر پارکت چوبی پارس آرای کوهستان استفاده کنند چون فضای گرم و چشمنوازی ایجاد می کند که مکمل دکورهای سنتی و سبک های نزدیک به طبیعت است. مساله دکور منزل برای انتخاب پارکت چوبی مناسب اهمیت بسیاری دارد، اما قبل از اجرای پارکت های چوبی به مساله دیگری نیز باید توجه داشته باشید و آن میزان رفت و آمد افراد است؛ برای جاهایی که حجم رفت و آمد بیشتری دارد سعی کنید از رنگ های تیره تر پارکت چوبی استفاده کنید چون رنگ های تیره تر اشکالاتی مانند لکه، خش و فرورفتگی را بهتر پوشش می دهند.

قیمت و نرخ پارکت چوبی گردو

با توجه به اینکه قیمت پارکت چوبی گردو دارای قیمت و نرخ های مختلف می باشد لذا با توجه به این امر پیشنهاد می گردد تمامی قیمت ها را بازدید نموده  و جهت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید