مقالات

انواع سبک های کابینت در کشور های مختلف

 انواع سبک های کابینت در کشور های مختلف

اشپزخانه قلب هر خانه ست جایی که با عشق غذا اماده میشود و افراد خانواده دور هم جمع میشوند جایی برای باهم بودن بعد از مشغله های فراوان زندگی از این رو هر کشوری طبق خصوصیات رفتاری و اجتماعی و محیطی هرکدام از کشورها سلیقه ای خاص در این مورد دارند برای هر اشپزخانه ای سبک های کابینت متفاوت هست. باهم به بررسی این ویژگی ها میپردازیم.

کشورها ی اسیا

اگر به دنبال یک سبک است که هماهنگی و تعادل را برای آشپزخانه شما به ارمغان می آورد، یک محیط آرام آسیایی را در نظر بگیرید. عناصر طبیعی، مانند کفپوش بامبو، با خطوط تمیز معماری ترکیب شده است. پالت رنگ را ساده نگهدارید و لوازمی را که در طراحی کلی ترکیب شده است، اضافه کنی.آشپزخانه کلبه  ای در مورد سادگی است. آرامش بخش و غیر رسمی، این سبک آرام برای دید آرام مناسب است. به دنبال کابینت آشپزخانه و مبلمان در سبک جنگلی هستید یا قطعات موجود در رنگ سفید کم رنگ را رنگ کنید.

 کشورهای مدیترانه ای

آشپزخانه مدیترانه ای پر جنب و جوش است، اما با بافت سالم و گرما همراه است. این سبک با جزئیات معماری مانند آرک ها و نوک های محصور مشخص می شود و از پالت رنگ زرد، گندم، نارنجی و قرمز استفاده می کند. میز خانواده بزرگ باید برای جمع کردن افراد خانواده باشد، بنابراین در مورد  فضای آماده سازی غذا و مناطق نشیمن مورد توجه قرار میگیرد. اضافه کردن شخصیت قدیمی به دیوار، و استفاده از پس زمینه روستایی در درب های کابینت بسیار ارامش بخش است.

کشور انگلیس

آشپزخانه کشور انگلستان با سبک سنتی همراه با برخی از زیبایی های مزرعه ترکیب شده است. پالت رنگی واضح و تمیز و مبلمان پرنعمت راه های ساده ای برای افزودن سبک سنتی به آشپزخانه شما می باشد. یک بیانیه برای یک آشپزخانه مدرن بگذارید. آن را با خطوط تمیز و مستقیم درست نگهدارید و از مواد صنعتی مانند بتنی یا فولاد ضد زنگ برای صفحات ضد آب و براق استفاده کنید. برای رنگ پالت رنگی خود را با رنگ سیاه و سفید رنگ کنید یا یک رنگ جالب برای استفاده در فضا انتخاب کنید

کشور فرانسه

آشپزخانه کشور فرانسه یک مکان گرم و راحت برای خانواده و دوستان است. پالت رنگی از ابی ، قرمز، سبز و زرد رنگ طبیعت، و دیوارها و کابینت ها اغلب دارای زیبایی قابل توجه هستن. مبلمان آنتیک، پارچه های رنگی و بافت های جالب (فکر می کنم بطری های شیشه ای نوشیدنی و سبدهای بزرگ خوراکی )جلوه بیشتر و زیبایی دارد.

 مناطق روستایی

آشپزخانه روستایی با الهام از یک کلبه کوهستانی، یک محیط راحت و سبک کلبه را ایجاد می‌کند، اما به راحتی می‌تواند به یک خانه مدرن تبدیل شودمواد آلی مثل چوب و سنگ با کاشی و شیشه صیقل یافته ترکیب می‌شوند.اگر در خانه قدیمی‌تر زندگی می‌کنید، معماری اصلی را برجسته کنید تا شخصیت و کیفیت را به فضابیاورید.

 کشورهای گرمسیری

شما مجبور نیستید در یک ساحل زندگی کنید تا یک آشپزخانه گرمسیری در دست بگیرید. ترکیب رنگ پریده رنگی روشن و درخشان از سایه های مرکبات و ابی اقیانوسی با عناصر طبیعی مانند چوب خیزران و بامبو. بشقاب های کاشی یا چوبی ......مکان های مناسب برای اضافه کردن رنگ های جسورانه و خارج از منزل در داخل با استفاده از چاپ گیاه شناسی و یا آثار هنری.

 توسان

طعم غنی از منطقه ایتالیا توسکانی را به آشپزخانه خود برسانید. برای کفپوش خود، یک ماده با دوام، مانند کاشی یا سنگ شکسته را انتخاب کنید. دیوارهای با رنگ آمیزی  جالب و چشم نواز و رنگ آمیزی آفتاب در سایه های تراکاتا، نارنجی و زرد مشخص شده اند. چوب های قدیمی و کابینت های باز ایجاد یک نگاه غیر سازه ای، به طوری که مکمل چوب با سخت افزار دست ساز و صنایع دستی.

نتیجه گیری

این که آیا شما مایل به یک فضای یکپارچه سازی با سیستم عامل 50 ساله و با یک نوازندگی ویکتوریا با شکوه هستید، آشپزخانه پرنعمت سبک آشپزی است که مایل به جذابیت خاص از یک دوران گذشته است. یک آشپزخانه 50 ساله سایه های زرشک، زرد و فیروزه ای را به تصویر می کشد، در حالی که رنگ های تیره رنگ پلاک ویکتوریا را نشان می دهد. آشپزخانه نهایی را با نهایت یافتن از دورانی که می خواهید تصویر کنید، ذخیره کنید

0
۲۱ خرداد, ۱۳۹۷

هر خانه سزاوار یک دیوار عالی است

هر خانه سزاوار یک دیوار عالی است

کاغذ دیواری  باید مطابق سلیقه شما باشد و هماهنگی بین وسایل اتاق به سبک مدرن یا سبک سنتی و یا سبک رمانتیک باشد استفاده از کاغذ دیواری هایی با رنگ های ملایم و طرح های ساده باعث میشود اتاق شما زیبایی چشمگیر را به شما هدیه دهد.در انتخاب کاغذ دیواری نهایت تلاش خود را به کار گیرید زیرا دیوار زیربنای دکوراسیون برای اتاق شماس.افرادی با سلیقه های متفاوت از کاغذ دیواری با طرح های سبک مدرن استفاده میکنند امروزه بیشتر برای دیوار اتاق ها از رنگ های ملایم و برای قسمت مهمانخانه از طرح های ساده استفتده میکنند . براین باور باشید که طرح های اتاق شما بر احساسات شما تاثیرات فوق العاده

را میگذارد.

 انتخاب کاغذ دیواری

انتخاب شما از طرح‌های  کاغذ دیوار تصویر خیره‌کننده، زیبا و خلاقانه  برای خود کشف کنید . از

یک دیوار با ویژگی برای ترکیب کردن لوازم و علایق خود استفاده کنید  و یک اتاق ایجاد کنید که شخصیت  شما را توصیف کند .

سپس به دنبال یک منظره طبیعی از یک جنگل، دریاچه یا کوه بروید تا محیط اطراف خود را در همان سطح حفظ کنی. یا، تنها به دنبال یک دیوار با نگرش ، بتن ساده، دیوار آجری فرسوده

و یا  دیواری شهری بروید. برای  دیواری رمانتیک‌  طرح گل قدیمی وجود دارد  که خانه شما

 را به یک کلبه دوست‌داشتنی در حومه تبدیل می‌کند. هرسبکی که بخواهید، دیوار تصویر رویاهای

خود راترسیم کنید.

طرح های کاغذ دیواری

خداحافظ رنگ های تیره و تاریک -  اجازه دهید شادی، آرامش و شیطنت در خانه شما وارد شود

 حال وهوای آشپزخانه تان را با جزئیات خنده‌دار و خنده‌ های بلند ترسیم کنید.یا، چرا یک الگوی بستنی رنگارنگ به اتاق فرزند  خود اضافه نمی‌کنید ؟

بگذارید کنجکاوی شما برای مرحله مرکزی انتخابات نامعلوم باشد .

محیطی ایجاد کنید که به شما اجازه خواهی‌داد اسرار کیهانی و دنیای باشکوه زیر آب، را به زیبایی احساس کنید. آسمان پر شده ستاره، وستاره دریایی ترکیب کنید. در اینجا می‌توانید انتخاب ازنقش و نگارها برای غواصی کیهانی پیدا کنید. ظرافت سایر رنگ ها را با رنگ سیاه و عناصر  طلایی رنگ محیط را برای این روند تنظیم

روشن  تغییر دهید - همراه با مروارید زینتی طلایی، مخمل و مرمر ، بعد دیگری را به اتاق شما اضافه می‌کنند. مجموعه‌ای از آزادی که در زمان ترکیب با فن‌آوری انعطاف‌پذیر به اتاق می دهد، این امکان را فراهم می‌آورد که ابعاد غیر را با هم ترکیب کنند تا با تمام دیواره‌ای اتاق متناسب شوند

قیمت کاغذ دیواری

من می‌خواهم به شما این تفکر را بدهم تا دنیای کوچک خود را در خانه خود خلق کنید - زندگی پر شده از دکوراسیون در فضایی برای تفکر و خیال‌بافی. "این انتخاب را به خود دهید که در فضایی به دور از تنش و زیبایی که برای خود ساخته اید استراحت کنید اتاق و منزل خود را ان گونه که رویاهش را دارید بسازید این به شما کمک خواهد کرد زیبایی زیادی را ببینید رویا خود بر روی دیوار اتاق هایتان به تصویر بکشید و با دیدن ان در رویای خود غرق شوید.باتوجه با انتخاب شما برای انتخاب طرح کاغذ دیواری باید به این نکته هم توجه کنید براساس قیمت ی که در نظر گرفته اید باید خرید کنید با ما تماس بگیرید تا ما شما را راهنمایی کنیم تا با هزینه کم به رویای خود برای دیواری رویایی دست پیدا کنید.

0
۲۱ خرداد, ۱۳۹۷

اتصالات کابینت آشپزخانه با طراحی جهانی

اتصالات کابینت آشپزخانه با طراحی جهانی

آشپزخانه های زیبای وجود دارند - اما زیبایی، همانطور که می گویند، فقط پوست است. اگر استخوان های آشپزخانه که همان یراق آلات اشپزخانه ست به درستی عمل نکنند، زمان صرف شده برای ساخت کابینت بی فایده است. زیبا عالی است، اما زیبا و کاربردی درکنار هم میتوانند برای شما فایده داشته باشند.اتصالات کابینت به شما کمک میکند تا شما به راحتی بتوانید از کابینت خود نهایت استفاده را ببرید.

چند اتصال کابینت بهم به وسیله ی یراق الات  میتواند شما را به سمت استفاده راحت از کابینت هدایت کن. هر یک از این لوازم کابینت باعث می شود که کار انجام شود و به افراد در هر سنی اجازه می دهد هر انگونه که میخواهند در اشپزخانه اشپزی کنند و از وسایل اشپزخانه استفاده کنند.

اگر شما این فرصت را دارید که آشپزخانه خود را تغییر دهید و یا به اندازه کافی خوش‌شانس باشید که یک آشپزخانه جدید را از ابتدا طراحی کنید، به جای این که درها را عوض کنید ، به جای درها ، قفسه‌های اصلی را با کشوهایی انتخاب کنی که.دسترسی آسان و آوردن محتویات را به شما آسان‌تر کند ، به جای این که شما را مجبور به خم شدن و رسیدن به یک  یک کابینت ها کند میتوانید از ریل های کشویی استفاده کنید.

برای اینکه خیالتان راحت شود از کشوهای پایین برای ظروف سنگین استفاده میکنید این بهترین ایده ست اما برای این کشو باید از ریل های غلطکی سنگین استفاده کنید حتما این امر را فراموش نکنید زیرا وسایل داخل کشو سنگین هستن و مستلزم رعایت یه سری نکات برای گذاشتن ریل برای این کشوها.

قفسه های رولتی سنتی هنگامی مفید است که زیبایی های درها را بیش از کشوها ترجیح می دهید. با این حال، قبل از کشیدن قفسه ها، باید به طور کامل درب را باز کنید تا به طور ناگهانی در داخل درب از بین برود. قفسه ها در انواع متنوعی از سبک سنتی و دیگر مدل ها، مانند این نسخه دوخت چوبی، آمده است. کابینت پایه ای با درب استاندارد معمولا می تواند سه قفسه را  همانند آنچه که شما نیاز دارید ذخیره کنند.

وزن اضافی ظروف  کابینت آشپزخانه مدرن  این بانک از چنگک ها به هر دو مورد ظروف و وسایل آشپزخانه اختصاص داده شده است، با استفاده از یک قفسه سنتی. این قفسه در نزدیکی سینک یا ماشین ظرفشویی قرار خواهد گرفت.سیستم های کشو دیگر برای ایجاد حداکثر سازه، ریل قابل تعویض را ارائه می دهند. این فرصت برای سبک های کشو و لوازم جانبی این روزها بی حد و حصر است..

اکثر قفسه ها  اینجا کروم اند، اما برخی نیز با سمت پلاستیکی روشن، یا ریل های جانبی پلاستیکی و فلزی، که گاهی اوقات به عنوان ریل های گالری نامیده می شود.

کابینت های گوشه ای، مخصوصا کابینت های کور کور (کابینت هایی که به سمت راست یا چپ به گوشه می چرخند و تنها یک درب چهره ای دارند)، برای ارائه چالش های طراحی و فضای ارزشمند مورد استفاده قرار می گیرند. اما دیگر نه - سیستم های ذخیره سازی جدید گوشه ای به حداکثر رساندن دسترسی شما هستند. این سیستم دارای سینی هایی با ماتس های غیرقابل انعطاف است تا موارد را از سقوط یا لغزش در اطراف نگه دارند. سیستم قفسه سیمی نیز در دسترس است.

0
۲۰ خرداد, ۱۳۹۷

روش های مختلف تکنولوژیکی برای تولید نورپردازی سفید در دکوراسیون

روش های مختلف تکنولوژیکی برای تولید نورپردازی سفید

روش های مختلفی برای تولید نوردر دکوراسیون سفید قابل تنظیم وجود دارد. به سادگی میتوان گفت، تولید کنندگان به طور خاص ترکیبی خاص از همه LED های سفید و / یا LED های رنگی را برای ایجاد نتایج مطلوب استفاده می کنند. تابلوهای LED اساسا مجموعه ای از بسیاری از چراغ های مینیاتوری هستند، و تولید کنندگان می توانند این منابع مختلف را در نسبت های مختلف ترکیب کنند تا منابع نور سفیدی رنگی را ایجاد کنند. این کار هرگز نمی تواند با تکنولوژی های روشنایی قبلی انجام شود - حداقل دست کم. یک مثال از گذشته استفاده از لوله های فلورسنت خطی با آستین های ژل رنگی بر روی آنها است - این ناخوشایند بود و فضای بسیار زیادی را در بر گرفت، اما میتوان این کار را کرد. با استفاده از LED ها امروز می توانیم این کار را خیلی بهتر انجام دهیم و نتایج بسیار چشمگیرتری داشته باشیم.

 

آثار مختلفی که می توانند ایجاد شوند، از قبیل پایداری / سازگاری رنگ، کم رنگ کردن، انتخاب CCT چیست؟

بله و بله فناوری های گرمایی فناوری می تواند گرما و تابش زمانی که فقط ممکن است فقط در منابع رشته ای کم، با تمام مزایای صرفه جویی در انرژی LED است، فراهم کند. از سوی دیگر، نور سفید قابل تنظیم، می تواند نگاه و احساس دیگر منابع نور سنتی محبوب مانند هالید فلز بدون هیچ گونه سردرد تعمیراتی را ایجاد کند و همچنین امکان ایجاد منابع نور سفارشی را که شما طراحی می کنید، ایجاد می کند. این گزینه های روشنایی قبل از تکنولوژی LED بی سابقه هستند. در حالی که اثرات رنگ آمیزی در ایالات متحده آمریکا بسیار زیاد است، ما به ویژه ما اطمینان می دهیم تا از رنگ ثابت از لامپ ثابت برخوردار شود، که یک چالش مهم در ارائه نور سفید قابل تنظیم با LED است.

 

این مزیت چه مزایایی را برای برنامه های مختلف ارائه می دهد؟

اساسا، نور سفیدی قابل تنظیم، نور را قابل تنظیم و شخصی می کند. این به کاربران امکان انعطاف پذیری را می دهد تا با نورپردازی در محدوده خود آزمایش کنند چرا که ما قادر به انجام یک دهه پیش نبودیم، به ویژه با یک منبع نور منحصر به فرد. فن آوری های روشنایی شخصی به کاربران اجازه می دهد تا به راحتی تجربیات نورپردازی خود را با توجه به اولویت بندی ویرایش کنند.علاوه بر این، تکنولوژی پیشرفته تر در نور سفید قابل تنظیم، مانند Color Select، کاربران را قادر می سازد تا درجه حرارت رنگ را از بسیار سرد تا بسیار گرم انتخاب کرده و به طور مستقل میزان شدت نور را تنظیم کنند. این نوع تکنولوژی دارای مزایای فراوانی است از جمله پشتیبانی بهتر از ریتم های روزمره طبیعی (که سلامتی و سلامتی را بهبود می بخشد)، شبیه سازی نور روز طبیعی و ارائه انواع طراحی داخلی و گزینه های عملکردی.

 

کدام بازارها و برنامه های کاربردی، اثرات نورپردازی سفارشی مختلف را خلق می کنند؟

برای بسیاری از هتل ها، رستوران ها و موسسات سرگرم کننده برای پیدا کردن جایگزین های هالوژن کارآمد انرژی برای انطباق با محدودیت های روزافزون کدهای انرژی بسیار مهم است. گرم شدن درخشش محصولات LED رنگی می توانند این راه حل را ارائه دهند. علاوه بر این، منابع نور سفید قابل تنظیم می توانند کارایی یک فضای فشرده را بهبود ببخشند، مانند یک اتاق پذیرایی در هتل، که می تواند از یک اتاق کنفرانس به یک پذیرش عروسی رنگارنگ با لمس یک دکمه تبدیل شود.

 

در مراقبت های بهداشتی، تحقیقات زیادی انجام شده

که نشان می دهد نور سفید قابل تنظیم بر روی بهبود بهبودی بیماران و بهبود زمان است. مانند نور طبیعی، منابع نور سفید قابل تنظیم می توانند در طول یک چرخه 24 ساعت متغیر باشند - با دمای رنگ بالا، نور خروجی بالا ارائه شده در روز، و دمای رنگ پایین، روشنایی خروجی پایین تر استفاده شده در شب. این بسیار فراتر از آنچه که ما می توانیم با روشنایی سنتی انجام دهیم. نور سفید قابل تنظیم نیز می تواند بهینه سازی شده برای به حداقل رساندن اختلال شبانه روزی برای کارگران، بیماران و بازدید کنندگان تغییر دهد. و این چیزی است که فضاهای تجاری و صاحبان شرکت ها می خواهند از آن بهره ببرند، برای تأثیر مستقیم بر رضایت کارکنان و خط مشی آنها.

چه برنامه های جدیدی بوسیله در دسترس بودن این تکنولوژی ایجاد می شود؟

افرادی که به طور معمول به نور طبیعی دسترسی ندارند می توانند از مزایای نور روز با هماهنگ سازی ریتم های روزانه با نورپردازی LED و تکنولوژی کنترل دسترسی داشته باشند. این می تواند منجر به بهبود بهره وری، حالت های بهتر و محل های شغلی شادتر شود.

0
۱۹ خرداد, ۱۳۹۷

انواع مختلف دیوارپوش تجاری ها کدامند؟

انواع مختلف دیوارپوش تجاری ها کدامند؟

دیوارها پوش های تجاری به طور خاص برای استفاده در هتل ها، ساختمان های آپارتمانی، ساختمان های اداری، مدارس و بیمارستان ها تولید می شوند. دیوارپوش ها تولید میشوند برای ملاقات و یا پیشی از حداقل ویژگی های فیزیکی و عملکرد مندرج در دستورالعمل های قوانین خاص این دستورالعمل ها بر الزامات اشتعال پذیری، مقاومت پارگی، مقاومت در برابر سایش، قابلیت شستشو، تمیزکاری و مقاومت در برابر لکه تمرکز می کنند..

 

نمونه هایی از انواع مختلف دیوارپوش ها  تجاری عبارتند از:

دیوار پوشهای آکوستیک برای استفاده در سطوح عمودی، پانلها، دیوارهای قابل استفاده و هر جایی که نیاز به کاهش صدا مورد توجه اولیه قرار گرفته است، مانند اتاقهای جلسه، دفاتر، تئاترها، سالنهای نمایش و رستورانها، و همچنین راهروها و لابی آسانسور طراحی شده است. این محصولات عمدتا از الیاف پلی استر و الیاف ساخته شده ساخته شده اند و برای رتبه بندی جذب خاص شناخته شده به عنوان ضریب کاهش نویز (NRC) مورد آزمایش قرار گرفته اند. این امتیاز نشان دهنده میزان جذب صدا به دیوار است. تعداد بالاتر، جذب نویز بیشتر است.

پنبه .چوب پنبه و چوب پنبه

دارای یک بافت متنوع و بدون الگوی خاصی نیست. روکش چوب پنبه از تخته و چوب بلوک یا بلوک ها برداشته شده و به یک سوبستره که ممکن است رنگی یا ساده باشد لایه بندی شود.

وینیل پشتی

پارچه یک پوشش دیوار است که دارای یک زیرپوشه بافته شده از پارچه یا یک سوکت مصنوعی غیر بافته است. در هر صورت، بستر به یک سطح تزئینی جامد وینیل لمینت می شود. دسته بندی های عمومی این نوع پوشش شامل وینیل نوع سبک) است که معمولا در مناطق اداری، اتاق های بیمارستان و اتاق های هتل، و نوع دوم (وظیفه متوسط ​​وظیفه) استفاده می شود که معمولا در ترافیک بالا استفاده می شود / فضاهای عمومی، سالن های آرایش، سالن ها، راهرو ها، دفاتر، بخش های بیمارستان و کلاس های درس.

دیوار پوششی از پارچه های طبیعی معمولا به پشت بافته می شود تا ثبات جامد را افزایش داده و از چسبندگی جلوگیری به سطح جلوگیری شود. این پوشش ها معمولا اکریلیک یا کاغذ هستند. پارچه های ساخته شده در عرض های مختلف و از الیاف طبیعی ساخته شده است. پارچه های طبیعی را می توان با دقت طراحی کرد یا بافت درشت، بسته به نظر مورد نظر.

وینیل پشت کاغذی یک پوشش دیوار است که یک زیرپوش کاغذی (پالپ) را به یک سطح تزئینی جامد متصل می کند.

پوشش های پلی الیاف / مصنوعی نساجی بافته شده و بافته نشده و بافته نشده به دیوار پوشانده شده اند و برای ایجاد ظاهر زیبایی از پارچه های طبیعی ساخته شده است، در حالی که اضافه شدن ارزش افزایش یافته در مقاومت در برابر لکه و سایش. این محصولات به طور کلی با حمایت اکریلیک یا کاغذ بسته بندی می شوند. بسیاری از این محصولات از نخ های پلی الیفین تشکیل شده اند که الیاف الفین ساخته شده از پلیمرها یا کوپلیمرهای پروپیلن هستند.

دیوار پوشهای روکش چوب عمدتا به پشت پارچه تزیین شده است. آنها معمولا در ورق های 18 تا 24 اینچ ساخته شده و در هر سطحی تا 144 ساخته می شوند.

0
۱۳ خرداد, ۱۳۹۷